Nasz sprzęt

system1 Odkurzanie dywanu
Efektywność czyszczenia zwiększamy poprzez odkurzanie dywanu sprzętem ze szczotką rotacyjną. Dzięki mechanicznej pracy szczotki obrotowej zbierzemy z dywanu włosy, sierść zwierząt domowych i stałe nieczystości. Czyszczenie mechaniczne przy użyciu szczotki jest niezbędne, aby uzyskać profesjonalny efekt w czyszczeniu.
system1 Rozpuszczanie brudu
Wstępne spryskiwanie dywanu skoncentrowanym roztworem (tzw. pre-spraying) wcześniej dobranym do danego włókna odbywa się za pomocą opryskiwaczy ogrodowych. Kolejny krok to wtarcie naniesionej chemii maszyną bądź ręczną szczotką w zależności od wielkości powierzchni. Ma to za zadanie rozpuścić brud. Ta czynność pozwala uzyskać lepszy efekty czyszczenia i przyspiesza kolejną fazę czyszczenia.
system1 Pranie dywanu
Dzięki systemowi ekstrakcyjnemu roztwór wody i specjalnego detergentu jest wtryskiwany we włókna dywanu, tapicerki a następnie odessany w raz z brudem. Roztwór oraz zanieczyszczenia są usuwane i zbierane do zbiornika znajdującego się w korpusie urządzenia. Zazwyczaj, aby doczyścić wykładziny dywanowe, należy czyścić poszczególne pasma dywanu kilka razy, aż do całkowitego usunięcia brudu.
system1 System natychmiastowego podgrzewania wody
Zarówno w przypadku prania dywanów, jak i innych tkanin, optymalny efekt czyszczenia można osiągnąć stosując ciepły roztwór detergentu. Testy producentów maszyn wykazały, że zastosowanie roztworu piorącego o temperaturze  40°C daje takie same rezultaty jak czyszczenie dwa razy. Odniosę się tutaj do prostej czynności jak mycie naczyń. W jakiej wodzie umyjemy lepiej naczynia, w zimnej czy ciepłej? Odpowiedz jest oczywista. System natychmiastowego podgrzewania wody, w jaki wyposażone są nasze urządzenia umożliwia natychmiastowe uzyskanie ciepłej wody zaraz po włączeniu ekstraktora.
system1 Pranie ssawkami ręcznymi
Czas schnięcia zależy w głównej mierze od resztkowej ilości wody w pranym dywanie lub tapicerce. Powierzchnie które wymagają kilkukrotnego prania traktujemy ssawką ręczną. Narzędzie to ma mniejszą powierzchnie ssącą wiec i podciśnienie wzrasta i to pozwala odessać większa ilość wody z pranego dywanu czy tapicerki. Ponadto chcielibyśmy zaznaczyć iż nasze ekstraktory piorące są wyposażone w turbiny które wytwarzają wyższe podciśnienie niż standardowe odkurzacze piorące.

 

Tym unikalnym systemem 5+ pierzemy szybciej i dokładniej, a czas schnięcia powierzchni wypranych minimalizujemy.

Gdzie działamy?

Głównie pracujemy w Kielcach, ale okolice do kilkudziesięciu kilometrów też obsługujemy.
Zobacz pełną listę miejscowości/gmin i skorzystaj z naszych usług już dziś!

Szybki kontakt

Poleć nas

 Powiadom znajomych na Śledziku! Powiadom znajomych na Facebooku! Wykop tę stronę! Dodaj link strony do swojego opisu GG! Podziel się linkiem ze znajomymi na Blipie! Zaćwierkaj linkiem do naszej strony! Dodaj link na swój Google Buzz! Poinformuj swoich znajomych z MySpace! Dodaj tę stronę do zakładek Google Dodaj tę stronę do Del.icoi.us Promuj stronę na Digg Dodaj tę stronę do Technorati Powiadom znajomego e-mailem!

System prania 5+

Zlecając nam usługę, odkryjesz unikalny system prania 5+. Jesteśmy przekonani, że będziesz w 100% zadowolony z naszej pracy. Więcej...